conti_t5dl62510
CONTI T5 625 10 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL62510
 29,91 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Lengte: 625
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 625 mm
  • Aantal tanden: 125
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817174893
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL62510
Lengte
625
Steek
5 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
625 mm