conti_t5dl62532
CONTI T5 625 32 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL62532
 82,06 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 625
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 625 mm
  • Aantal tanden: 125
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817177191
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL62532
Lengte
625
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
625 mm