conti_t5dl75032
CONTI T5 750 32 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL75032
 90,71 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 750
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 750 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817185196
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL75032
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
750 mm