conti_t5dl8158
CONTI T5 815 8 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL8158
 34,50 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 815
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 815 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817179355
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL8158
Steek
5 mm
Breedte
8 mm
Nominale lengte
815 mm