conti_t5dl86025
CONTI T5 860 25 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL86025
 89,31 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 21.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 860
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 860 mm
  • Aantal tanden: 172
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817176811
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL86025
Lengte
860
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
860 mm