conti_xpa1060bp
conti_xpa1060bp_2
conti_xpa1060bp
conti_xpa1060bp_2
CONTI XPA1060BP conti v fo v-riem 1060 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1060
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1060 mm
  • Binnenlengte Li: 1020 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817708395
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1060BP
Lengte
1060
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1060 mm
Binnenlengte li
1020 mm