conti_xpa1082bp
conti_xpa1082bp_2
conti_xpa1082bp
conti_xpa1082bp_2
CONTI XPA1082BP conti v fo v-riem 1082 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1082
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1082 mm
  • Binnenlengte Li: 1042 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817714808
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1082BP
Lengte
1082
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1082 mm
Binnenlengte li
1042 mm