conti_xpa1120p
conti_xpa1120p_2
conti_xpa1120p
conti_xpa1120p_2
CONTI XPA1120P CONTI V FO PIONEER riem XPA 1120 Ld Pio
 38,38 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1120
  • Breedte: 12,7 mm
  • Hoogte: 9 mm
  • Richtlengte Ld: 1120 mm
  • Binnenlengte Li: 1080 mm; 42,519 inch
  • Buitenlengte La: 1177 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858971755
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1120P
Lengte
1120
Breedte
12,7 mm
Hoogte
9 mm
Richtlengte ld
1120 mm
Binnenlengte li
1080 mm; 42,519 inch
Buitenlengte la
1177 mm