conti_xpa1180p
conti_xpa1180p_2
conti_xpa1180p
conti_xpa1180p_2
CONTI XPA1180P CONTI V FO PIONEER riem XPA 1180 Ld Pio
 41,77 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1180
  • Breedte: 12,7 mm
  • Hoogte: 9 mm
  • Richtlengte Ld: 1180 mm
  • Binnenlengte Li: 1140 mm; 44,881 inch
  • Buitenlengte La: 1237 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858971809
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1180P
Lengte
1180
Breedte
12,7 mm
Hoogte
9 mm
Richtlengte ld
1180 mm
Binnenlengte li
1140 mm; 44,881 inch
Buitenlengte la
1237 mm