conti_xpa1207bp
conti_xpa1207bp_2
conti_xpa1207bp
conti_xpa1207bp_2
CONTI XPA1207BP conti v fo v-riem 1207 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1207
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1207 mm
  • Binnenlengte Li: 1167 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817714884
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1207BP
Lengte
1207
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1207 mm
Binnenlengte li
1167 mm