conti_xpa1282bp
conti_xpa1282bp_2
conti_xpa1282bp
conti_xpa1282bp_2
CONTI XPA1282BP conti v fo v-riem 1282 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1282
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1282 mm
  • Binnenlengte Li: 1242 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817714938
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1282BP
Lengte
1282
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1282 mm
Binnenlengte li
1242 mm