conti_xpa1320bp
conti_xpa1320bp_2
conti_xpa1320bp
conti_xpa1320bp_2
CONTI XPA1320BP conti v fo v-riem 1320 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1320
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1320 mm
  • Binnenlengte Li: 1280 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817714969
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1320BP
Lengte
1320
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1320 mm
Binnenlengte li
1280 mm