conti_xpa1450bp
conti_xpa1450bp_2
conti_xpa1450bp
conti_xpa1450bp_2
CONTI XPA1450BP conti v fo v-riem 1450 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1450
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1450 mm
  • Binnenlengte Li: 1410 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715041
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1450BP
Lengte
1450
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1450 mm
Binnenlengte li
1410 mm