conti_xpa1507bp
conti_xpa1507bp_2
conti_xpa1507bp
conti_xpa1507bp_2
CONTI XPA1507BP conti v fo v-riem 1507 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1507
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1507 mm
  • Binnenlengte Li: 1467 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715096
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1507BP
Lengte
1507
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1507 mm
Binnenlengte li
1467 mm