conti_xpa1532bp
conti_xpa1532bp_2
conti_xpa1532bp
conti_xpa1532bp_2
CONTI XPA1532BP conti v fo v-riem 1532 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1532
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1532 mm
  • Binnenlengte Li: 1492 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715102
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1532BP
Lengte
1532
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1532 mm
Binnenlengte li
1492 mm