conti_xpa1557bp
conti_xpa1557bp_2
conti_xpa1557bp
conti_xpa1557bp_2
CONTI XPA1557BP conti v fo v-riem 1557 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1557
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1557 mm
  • Binnenlengte Li: 1517 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715126
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1557BP
Lengte
1557
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1557 mm
Binnenlengte li
1517 mm