conti_xpa1632bp
conti_xpa1632bp_2
conti_xpa1632bp
conti_xpa1632bp_2
CONTI XPA1632BP conti v fo v-riem 1632 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1632
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1632 mm
  • Binnenlengte Li: 1592 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715164
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1632BP
Lengte
1632
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1632 mm
Binnenlengte li
1592 mm