conti_xpa1757bp
conti_xpa1757bp_2
conti_xpa1757bp
conti_xpa1757bp_2
CONTI XPA1757BP conti v fo v-riem 1757 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1757
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1757 mm
  • Binnenlengte Li: 1717 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715232
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1757BP
Lengte
1757
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1757 mm
Binnenlengte li
1717 mm