conti_xpa1800bp
conti_xpa1800bp_2
conti_xpa1800bp
conti_xpa1800bp_2
CONTI XPA1800BP conti v fo v-riem 1800 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1800
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1800 mm
  • Binnenlengte Li: 1760 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715256
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1800BP
Lengte
1800
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1800 mm
Binnenlengte li
1760 mm