conti_xpa2160bp
conti_xpa2160bp_2
conti_xpa2160bp
conti_xpa2160bp_2
CONTI XPA2160BP conti v fo v-riem 2160 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 2120
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2160 mm
  • Binnenlengte Li: 2120 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715423
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA2160BP
Lengte
2120
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
2160 mm
Binnenlengte li
2120 mm