conti_xpa2182bp
conti_xpa2182bp_2
conti_xpa2182bp
conti_xpa2182bp_2
CONTI XPA2182BP conti v fo v-riem 2182 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 2142
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2182 mm
  • Binnenlengte Li: 2142 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715430
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA2182BP
Lengte
2142
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
2182 mm
Binnenlengte li
2142 mm