conti_xpa2432bp
conti_xpa2432bp_2
conti_xpa2432bp
conti_xpa2432bp_2
CONTI XPA2432BP conti v fo v-riem 2432 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 2432
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2432 mm
  • Binnenlengte Li: 2392 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715515
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA2432BP
Lengte
2432
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
2432 mm
Binnenlengte li
2392 mm