conti_xpa2500bp
conti_xpa2500bp_2
conti_xpa2500bp
conti_xpa2500bp_2
CONTI XPA2500BP conti v fo v-riem 2500 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 2500
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2500 mm
  • Binnenlengte Li: 2460 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715539
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA2500BP
Lengte
2500
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
2500 mm
Binnenlengte li
2460 mm