conti_xpa850bp
conti_xpa850bp_2
conti_xpa850bp
conti_xpa850bp_2
CONTI XPA850BP conti v fo v-riem 850 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 850
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 850 mm
  • Binnenlengte Li: 810 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715720
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA850BP
Lengte
850
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
850 mm
Binnenlengte li
810 mm