conti_xpa950bp
conti_xpa950bp_2
conti_xpa950bp
conti_xpa950bp_2
CONTI XPA950BP conti v fo v-riem 950 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 950
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 950 mm
  • Binnenlengte Li: 910 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715805
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA950BP
Lengte
950
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
950 mm
Binnenlengte li
910 mm