conti_xpb1285bp
conti_xpb1285bp_2
conti_xpb1285bp
conti_xpb1285bp_2
CONTI XPB1285BP conti v fo v-riem 1285 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1285
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1285 mm
  • Binnenlengte Li: 1225 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX510
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715867
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1285BP
Lengte
1285
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1285 mm
Binnenlengte li
1225 mm