conti_xpb1320bp
conti_xpb1320bp_2
conti_xpb1320bp
conti_xpb1320bp_2
CONTI XPB1320BP conti v fo v-riem 1320 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1320
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1320 mm
  • Binnenlengte Li: 1260 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX524
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715874
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1320BP
Lengte
1320
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1320 mm
Binnenlengte li
1260 mm