conti_xpb1510p
conti_xpb1510p_2
conti_xpb1510p
conti_xpb1510p_2
CONTI XPB1510P CONTI V FO PIONEER riem XPB 1510 Ld Pio 5VX 600
 72,62 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 66.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1510
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1510 mm
  • Binnenlengte Li: 1450 mm; 57,086 inch
  • Buitenlengte La: 1532 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 5VX594
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858972929
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1510P
Lengte
1510
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
1510 mm
Binnenlengte li
1450 mm; 57,086 inch
Buitenlengte la
1532 mm