conti_xpb1550p
conti_xpb1550p_2
conti_xpb1550p
conti_xpb1550p_2
CONTI XPB1550P CONTI V FO PIONEER riem XPB 1550 Ld Pio 5VX 615
 73,97 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 5 producten op voorraad.
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1550
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1550 mm
  • Binnenlengte Li: 1490 mm; 58,661 inch
  • Buitenlengte La: 1572 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 5VX610
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858972943
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1550P
Lengte
1550
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
1550 mm
Binnenlengte li
1490 mm; 58,661 inch
Buitenlengte la
1572 mm