conti_xpb1650bp
conti_xpb1650bp_2
conti_xpb1650bp
conti_xpb1650bp_2
CONTI XPB1650BP conti v fo v-riem 1650 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1650
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1650 mm
  • Binnenlengte Li: 1590 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX654
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716031
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1650BP
Lengte
1650
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1650 mm
Binnenlengte li
1590 mm