conti_xpb1780bp
conti_xpb1780bp_2
conti_xpb1780bp
conti_xpb1780bp_2
CONTI XPB1780BP conti v fo v-riem 1780 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1780
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1780 mm
  • Binnenlengte Li: 1720 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX705
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716079
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1780BP
Lengte
1780
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1780 mm
Binnenlengte li
1720 mm