conti_xpb2020bp
conti_xpb2020bp_2
conti_xpb2020bp
conti_xpb2020bp_2
CONTI XPB2020BP conti v fo v-riem 2020 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2020
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2020 mm
  • Binnenlengte Li: 1960 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX800
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716130
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2020BP
Lengte
2020
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2020 mm
Binnenlengte li
1960 mm