conti_xpb2180p
conti_xpb2180p_2
conti_xpb2180p
conti_xpb2180p_2
CONTI XPB2180P CONTI V FO PIONEER riem XPB 2180 Ld Pio 5VX 863
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2180
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2180 mm
  • Binnenlengte Li: 2120 mm; 83,464 inch
  • Buitenlengte La: 2202 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 5VX858
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858124168
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2180P
Lengte
2180
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
2180 mm
Binnenlengte li
2120 mm; 83,464 inch
Buitenlengte la
2202 mm