conti_xpb2280p
conti_xpb2280p_2
conti_xpb2280p
conti_xpb2280p_2
CONTI XPB2280P CONTI V FO PIONEER riem XPB 2280 Ld Pio 5VX 900
 115,03 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 5 producten op voorraad.
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2280
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2280 mm
  • Binnenlengte Li: 2220 mm; 87,401 inch
  • Buitenlengte La: 2302 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 5VX898
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858973131
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2280P
Lengte
2280
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
2280 mm
Binnenlengte li
2220 mm; 87,401 inch
Buitenlengte la
2302 mm