conti_xpb2500bp
conti_xpb2500bp_2
conti_xpb2500bp
conti_xpb2500bp_2
CONTI XPB2500BP conti v fo v-riem 2500 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2500
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2500 mm
  • Binnenlengte Li: 2440 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX990
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716246
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2500BP
Lengte
2500
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2500 mm
Binnenlengte li
2440 mm