conti_xpb2530p
conti_xpb2530p_2
conti_xpb2530p
conti_xpb2530p_2
CONTI XPB2530P CONTI V FO PIONEER riem XPB 2530 Ld Pio 5VX 1000
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2530
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2530 mm
  • Binnenlengte Li: 2470 mm; 97,244 inch
  • Buitenlengte La: 2552 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 5VX996
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858973223
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2530P
Lengte
2530
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
2530 mm
Binnenlengte li
2470 mm; 97,244 inch
Buitenlengte la
2552 mm