conti_xpc2000p
conti_xpc2000p_2
conti_xpc2000p
conti_xpc2000p_2
CONTI XPC2000P CONTI V FO PIONEER riem XPC 2000 Ld Pio
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2000
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 16 mm
  • Richtlengte Ld: 2000 mm
  • Binnenlengte Li: 1928 mm; 75,905 inch
  • Buitenlengte La: 2029 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858973308
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPC2000P
Lengte
2000
Breedte
22 mm
Hoogte
16 mm
Richtlengte ld
2000 mm
Binnenlengte li
1928 mm; 75,905 inch
Buitenlengte la
2029 mm