conti_xpc2500bp
conti_xpc2500bp_2
conti_xpc2500bp
conti_xpc2500bp_2
CONTI XPC2500BP conti v fo v-riem 2500 x 22 mm zwart
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2500
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 2500 mm
  • Binnenlengte Li: 2428 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716383
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPC2500BP
Lengte
2500
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
2500 mm
Binnenlengte li
2428 mm