conti_xpc4000cr
conti_xpc4000cr_2
conti_xpc4000cr
conti_xpc4000cr_2
CONTI XPC4000 V riem xpc 4000 ld cr v fo advance - XPC4000CR
 224,07 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 1 producten op voorraad.
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +90 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm)
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813 (vanaf 3.500 mm lengte geleiding na controle)
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4000
  • Breedte: 22 mm
  • Hoogte: 16 mm
  • Richtlengte Ld: 4000 mm
  • Binnenlengte Li: 3928 mm; 154,645 inch
  • Buitenlengte La: 4029 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO ADVANCE
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858582760
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPC4000CR
Lengte
4000
Breedte
22 mm
Hoogte
16 mm
Richtlengte ld
4000 mm
Binnenlengte li
3928 mm; 154,645 inch
Buitenlengte la
4029 mm