conti_xpz1024p
conti_xpz1024p_2
conti_xpz1024p
conti_xpz1024p_2
CONTI XPZ1024P CONTI V FO PIONEER riem XPZ 1024 Ld Pio 3VX 405
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Lengte: 1024
  • Breedte: 9,7 mm
  • Hoogte: 8 mm
  • Richtlengte Ld: 1024 mm
  • Binnenlengte Li: 986 mm; 38,818 inch
  • Buitenlengte La: 1036 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 3VX403
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858973391
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1024P
Lengte
1024
Breedte
9,7 mm
Hoogte
8 mm
Richtlengte ld
1024 mm
Binnenlengte li
986 mm; 38,818 inch
Buitenlengte la
1036 mm