conti_xpz1320bp
conti_xpz1320bp_2
conti_xpz1320bp
conti_xpz1320bp_2
CONTI XPZ1320BP conti v fo v-riem 1320 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1320
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1320 mm
  • Binnenlengte Li: 1282 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX520
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716642
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1320BP
Lengte
1320
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1320 mm
Binnenlengte li
1282 mm