conti_xpz1362bp
conti_xpz1362bp_2
conti_xpz1362bp
conti_xpz1362bp_2
CONTI XPZ1362BP conti v fo v-riem 1362 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1362
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1362 mm
  • Binnenlengte Li: 1324 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX538
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716666
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1362BP
Lengte
1362
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1362 mm
Binnenlengte li
1324 mm