conti_xpz1500bp
conti_xpz1500bp_2
conti_xpz1500bp
conti_xpz1500bp_2
CONTI XPZ1500BP conti v fo v-riem 1500 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1500
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1500 mm
  • Binnenlengte Li: 1462 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX592
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716758
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1500BP
Lengte
1500
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1500 mm
Binnenlengte li
1462 mm