conti_xpz1600bp
conti_xpz1600bp_2
conti_xpz1600bp
conti_xpz1600bp_2
CONTI XPZ1600BP conti v fo v-riem 1600 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1600
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1600 mm
  • Binnenlengte Li: 1562 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX630
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716826
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1600BP
Lengte
1600
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1600 mm
Binnenlengte li
1562 mm