conti_xpz1600p
conti_xpz1600p_2
conti_xpz1600p
conti_xpz1600p_2
CONTI XPZ1600P CONTI V FO PIONEER riem XPZ 1600 Ld Pio 3VX 630
 38,71 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 6 producten op voorraad.
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1600
  • Breedte: 9,7 mm
  • Hoogte: 8 mm
  • Richtlengte Ld: 1600 mm
  • Binnenlengte Li: 1562 mm; 61,496 inch
  • Buitenlengte La: 1612 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 3VX630
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858973872
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1600P
Lengte
1600
Breedte
9,7 mm
Hoogte
8 mm
Richtlengte ld
1600 mm
Binnenlengte li
1562 mm; 61,496 inch
Buitenlengte la
1612 mm