conti_xpz1850p
conti_xpz1850p_2
conti_xpz1850p
conti_xpz1850p_2
CONTI XPZ1850P CONTI V FO PIONEER riem XPZ 1850 Ld Pio 3VX 730
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1850
  • Breedte: 9,7 mm
  • Hoogte: 8 mm
  • Richtlengte Ld: 1850 mm
  • Binnenlengte Li: 1812 mm; 71,338 inch
  • Buitenlengte La: 1862 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 3VX728
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858973988
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1850P
Lengte
1850
Breedte
9,7 mm
Hoogte
8 mm
Richtlengte ld
1850 mm
Binnenlengte li
1812 mm; 71,338 inch
Buitenlengte la
1862 mm