conti_xpz2360p
conti_xpz2360p_2
conti_xpz2360p
conti_xpz2360p_2
CONTI XPZ2360P CONTI V FO PIONEER riem XPZ 2360 Ld Pio 3VX 931
 59,23 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2360
  • Breedte: 9,7 mm
  • Hoogte: 8 mm
  • Richtlengte Ld: 2360 mm
  • Binnenlengte Li: 2322 mm; 91,417 inch
  • Buitenlengte La: 2372 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 3VX929
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858979430
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ2360P
Lengte
2360
Breedte
9,7 mm
Hoogte
8 mm
Richtlengte ld
2360 mm
Binnenlengte li
2322 mm; 91,417 inch
Buitenlengte la
2372 mm