conti_xpz2650p
conti_xpz2650p_2
conti_xpz2650p
conti_xpz2650p_2
CONTI XPZ2650P CONTI V FO PIONEER riem XPZ 2650 Ld Pio 3VX 1045
 65,98 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 4 producten op voorraad.
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2650
  • Breedte: 9,7 mm
  • Hoogte: 8 mm
  • Richtlengte Ld: 2650 mm
  • Binnenlengte Li: 2612 mm; 102,834 inch
  • Buitenlengte La: 2662 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 3VX1043
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858979478
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ2650P
Lengte
2650
Breedte
9,7 mm
Hoogte
8 mm
Richtlengte ld
2650 mm
Binnenlengte li
2612 mm; 102,834 inch
Buitenlengte la
2662 mm