conti_xpz787bp
conti_xpz787bp_2
conti_xpz787bp
conti_xpz787bp_2
CONTI XPZ787BP conti v fo v-riem 787 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 787
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 787 mm
  • Binnenlengte Li: 749 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX311
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717267
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ787BP
Lengte
787
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
787 mm
Binnenlengte li
749 mm