dewalt_dfm1240120
DEWALT DFM1240120 HCC anker 12-M8x55 verzinkt (50 st.)
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • HCC 12-M8x55 -Verzinkt
Kenmerken
  • Voor toepassingen met zware belasting
  • Speciaal ontworpen voor installatie in kanaalplaten
  • Verwijderbaar
  • Verwijderbare interne bout na installatie, voor tijdelijke toepassingen
  • Grotere zware sluitring voor optimale klemming
  • Gepatenteerde kunststof borgmoer om spinnen in het gat te voorkomen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Schroefdraadmaat: M8
  • Totale lengte: 55 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5054905020996
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM1240120
Schroefdraadmaat
M8
Totale lengte
55 mm
Draadgrootte
M8 mm
Kopafmetingen
13,0 mm
Substraat
Concrete
Lengte
55,0 mm
Koptype
HEX
Nl eta approved
NO
Stuks
50,0
Boordiameter
12,0 mm